Londono parkai V


Garsiausi Londono parkai - "Hyde Park" ir "St. James Park", kurie pilni gyvosios gamtos, įvairių rūšių paukščių ir augalų. St. James Park karališkasis parkas, sukurtas pagal garsiųjų Versalio sodų Paryžiuje stilių. Vasarą nemokamai parkuose lankosi daugybė žmonių, jie ilsisi, švenčia gimtadienius, klausosi nemokamų koncertų, maudosi parko tvenkiniuose.
Mane sužavėjo parkų gėlynai, puikiai derantys prie parko augalijos, neišsišokantys savo spalvine gama. Lankantis gegužę svogūninės gėlės buvo į  žydėjimo pabaigą, tad mažai kas žydėjo. O vasaros metu sužavėjo gėlių paprastumas, kurias mes jau dažnai pamirštame - neužmirštuolės, medetkos, nasturtės, flioksai, rusmenės.
St. James Park artimiausios metro stotys: St. James's Park, Charing Cross, Westminster, Green Park, Victoria.
Hyde Park artimiausios metro stotys: Lancaster Gate, Hyde Park Corner, Knightsbridge, Marble Arch.


Puikių aprašymų ir vaizdų galima pamatyti čia:
Londono sodai
st-james-park
west-ham-park
regents-park

Apie nuostabų angliškų rožių grožį puikiai aprašė Rasa

2 komentarai:

 1. Sveiki,
  smagu skaityti dar vieną lietuvišką blogą apie augalus :)
  Galima ką nori sakyti apie Londoną, peikti žmonių minias ir užterštumą... tačiau parkai pas juos tikrai neprilygstami :)
  Sėkmės, Rasa

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labas Rasa :) didelis ačiū už šiltą priėmimą ir palaikymą... daug rašyti nepavyks ir neišeis :)tačiau labai norisi turėti lyg savo mažą knygelę :) o Jūs man tikras pavyzdys.. ačiū.

   Panaikinti

Ačiū apsilankius ir palikus šiltą žodį. Jei kartais neatsakysiu į Jūsų komentarą, atleiskite, tuomet apsilankysiu Jūsų tinklapyje. salma

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...