spalio spinduliai..

Fantastiškas buvo savaitgalis, saulė dosniai savo spinduliais glostė kiekvieną. Tad liūdinčių manau neturėjo būti. Slampinėjau, tikrąja ta žodžio prasme, ir aš po mūsų žemelę. Ši agurklė žydi dabar, o jos metas yra vasarą, pasisėjęs daigas spėjo subręsti ir  sužydėti. Bet labiausiai šiandien mane džiugino zylės. Pavasarį kaskart pamačiusi saulėgrąžos daigą suabejodavau, ar jį palikti, vien dėl didelio kiekio liekančios žaliavos. Bet jau vien dėl šių mažylių giesmės verta auginti vieną kitą daigą. Šiandien jos rengė tikrą koncertą ir puotą.


 pavydėtinas lankstumas. 
Šiame kampelyje grybų atliekas pilu po beržais, tad kasmet pasirodo grybų. Ne visada musmirių :), augo ir kazlėkai, ir gruzdai. Labai laukiu baravyko :). 


 

Nepažįstu šių, lyg akmenukai, grybų.  Pjaunant melsvės lapus, gelbėjau mažą varlytę ir driežiuką, kurie jau įsitaisė žiemoti po jos lapija. Perkėliau juos į saugesnę vietą.  Gal ir juokingi darbai, bet širdžiai labai mieli.. 

Na vieną rimtesnį darbą atlikau ir aš - sodinau žieminius česnakus, buvo tinkamas tam laikas.  Ir dar skaičiau voratinklius. Priminė nuostabų filmą "Šarlotės voratinklis" apie voro ir paršelio draugystę. 
  Čia voriukas parašė "Kuklus" ,

O čia užrašė "Doras",


 nuostabūs buvo šiandien saulės spinduliai.. 

10 komentarų:

 1. Man patiko savo spalvingas nuotraukas
  I enjoyed your colorful photos.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wonderful pictures, especially those birds!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Lovely photos Salma! Delightful images of birds enjoying the Sunflower seeds, which I also put out for the Tit family. I hope you have a good crop of winter garlic:) We use it for flavour, but it's also said to ward off colds, especially useful in winter.
  Have a good week!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Yes, garlic as an antibiotic, we use too. Good week Sonjia.

   Panaikinti
 4. Salma, puikus buvo Tavo savaitgalis :)
  O kaip Tau pavyko zylutes taip prisijaukinti, kad jos šitaip puikiai pozavo ? Nuostabu !
  Čenakų sodinimas rimtas darbas :), kitą savaitgali ketinu tuo užsiimti. Šiais metais turėjom visai gerą derlių.
  Gražus dabar metas, reikia tuo mėgautis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aukse, išties jie nėra baikštūs :) vasarą pas mus peri, žiemą lesinėja, viliuosi, kad tai tie patys paukštukai karta iš kartos. Žiinoma teko patūpinėti :) ir apkarpyti nuotraukas pritraukiant vaizdą. Nukenčia kokybė, na ir mėgėjas esu, ne profesionalas su dideliu dideliu objektyvu :) ačiū tau

   Panaikinti
 5. What a fantastic post Salma. I love the photo's of the tit and the sunflower. And your garden still lookes great at this moment of the year.
  Have a wonderful day.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. thank you Marijke, i wish you a good day.

   Panaikinti

Ačiū apsilankius ir palikus šiltą žodį. Jei kartais neatsakysiu į Jūsų komentarą, atleiskite, tuomet apsilankysiu Jūsų tinklapyje. salma

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...